Právě se nacházíte: Kamerové systémy > Příslušenství ke kamerám > Konektory
<< předchozí    1     následující >>    [ 1...5 z 5 ]

Na jedné straně svorky, na druhé straně konektor - protikus napájecí koncovce, vhodné pro připojení 12V výstupu ze zdroje na kabelové rozvody - nemusíte stříhat kabel na zdroji a neztrácíte tak záruku na zdroj

Cena 22 Kč bez DPH                 27 Kč s DPH

Na jedné straně svorky pro přichycení kabelu ,na druhé straně konektor - protikus napájecí koncovce kamery, vhodné pro připojení 12V výstupu ze zdroje na kabelové rozvody - nemusíte stříhat kabel na kameře a neztrácíte tak záruku na kameru

Cena 22 Kč bez DPH                 27 Kč s DPH

Kabel usnadňující instalace kamer. Rozbočovací kabel pro napájení se použije v místech větvení napájení. Má 4 konektory jack samec 2.1mm a jeden konektor samici 2.1mm. Pokud je použit spolu s 2.1mm pigtail konktorem je technik ušetřen nutnosti letovat jack konektory a to aniž by musel stříhat konektory zdrojů apod.

Cena 57 Kč bez DPH                 69 Kč s DPH

- celokovový

- BNC konektor 6mm samořezný TWIST ON 6mm (RG59)

- vhodný pro všechny druhy kamer

 

 

Cena 15 Kč bez DPH                 18 Kč s DPH

Kabel usnadňující instalace kamer. Rozbočovací kabel pro napájení se použije v místech větvení napájení. Má 5 konektory jack samec 2.1mm a jeden konektor samici 2.1mm. Pokud je použit spolu s 2.1mm pigtail konktorem je technik ušetřen nutnosti letovat jack konektory a to aniž by musel stříhat konektory zdrojů apod.

Cena 71 Kč bez DPH                 86 Kč s DPH
<< předchozí    1     následující >>    [ 1...5 z 5 ]


Administrace webu    Created by: www.Tvorime-Weby.cz © COPYRIGHT 2010

Nejlevnější bezpečnostní kamery. Levé bezpečnostní kamery, barevné bezpečnostní kamery, ekonomické kamery, kamerové systémy.